No 26.septembra līdz 27.septembrim Jēkabpilī, 3. vidusskolas sporta manēžā norisinājās Latvijas un Baltijas reitinga posms šautriņu mešanā Jēkabpils Kauss 2020, kurās piedalījās arī SK Kuorsova ”50 + 1” šautriņmetēji: Marija Ružāne, Anita Puncule, Rihards Tomašickis, Aivars Šutka, Gunārs Ozoliņš, Laimonis Naglis un divi kluba jauniesācēji – Vitolds Karels, Jānis Kondrāts. Sacensībās startēja 5 juniori, 12 jaunieši, 20 dāmas un 72 kungi.

Individuālajās dāmu sacensībās Marija – 3, Anita – 9. Kungu konkurencē Laimonis – 5. Par pārsteigumu parūpējās Jānis ar Vitoldu, kuri tikai savās otrajās Latvijas reitinga sacensībās izcīnīja augsto 9.vietu, Aivars ar Gunāru – 17.

Dāmu pāru sacensībās Marija pārī ar Anitu godalgotajā 3.vietā. Kungiem pāru sacensībās Aivars/Rihards – 9, bet Laimonis pārī ar Gunāru izcīnīja godalgoto 3.vietu.  Jānis pārī ar Vitoldu ierindojās 3.vietā savā apakšgrupā un izslēgšanas spēlēm nekvalificējās. Turnīra rezultāti pieejami Latvijas Darts Organizācijas mājaslapā www.latviadarts.com