Kārsavā ir aizsākusies jauna tradīcija – stafetes un uzdevumi uz ledus. Ikdienā daudzi novada jaunieši un bērni nodarbojas ar slidošanu, taču šoreiz jauniešu centrs „Pūga” kopā ar SK „Kuorsova” īstenoja dinamiskas, sportiskas spēles Kārsavas slidotavā, kur dalībniekiem bija iespēja sacensties uz ledus.

Kopā 18 bērni, jaunatnes lietu speciālistes Solvitas Dzērkales vadībā, cīnījās par veiklākā un ātrākā titulu stafetēs, uzdevumos uz ledus. Šāda veida stafetes un veiklības uzdevumi Kārsavas slidotavā norisinājās pirmo reizi, tāpēc izraisīja plašu bērnu interesi.

Uzvarētājus noskaidroja trīs nominācijās individuālajos startos.

Meitenēm stafetē uz ātrumu ātrākās bija:
1.vieta Paula Pundure – 17.85 sek.
2. vieta Elērija Lāce – 18.38 sek.
3. vieta  Karīna Poikāne – 18.47 sek.

Puišiem:
1. vieta  Deniss Gavrilovs – 14.56 sek.
2. vieta  Rafaels Rastorgujevs – 15.30 sek.
3.vieta Rainers Patmalnieks – 15.40 sek.

Šķērsljoslas uzdevumā Nr. 1 veiklākās bija – Karīna Poikāne (1.vieta), Elērija Lāce (2.vieta), Amanda Krainikova (3.vieta).

Puišiem: Deniss Gavrilovs (1.vieta), Andis Jakovļevs (2.vieta), Ņikita Vasiļjevs (3.vieta).

Šķērsljoslas uzdevumā Nr. 2 veiklākās bija: Elērija Lāce (1.vieta) , Anastasija Vasiļjeva (2.vieta), Amanda Krainikova (3.vieta).

Puišiem: Deniss Gavrilovs (1.vieta), Andis Jakovļevs (2.vieta), Ņikita Vasiļjevs (3.vieta).

Galvenais pasākuma mērķis ir popularizēt slidošanu kā aktīvās atpūtas iespēju Kārsavā. Ar dalību sacensībās bērni var trenēt sāncensības garu, izveicību uz ledus un savstarpēji mēroties spēkiem, gūstot pieredzi sportā uz ledus.

Gribētos īpaši pateikties Mihailam Oļipovam, kā arī SK “Kuorsova” hokejistiem un aktīvistiem, Jānim Jurdžam, Ilutai Igaunei, Valdim Mednim, kuri aktīvi iesaistījās, lai stafetes bērniem būtu interesantas un saistošas. Spēļu laikā demonstrēja savas prasmes slidošanā uz ledus. Īpašu paldies gribētos pateikt Arnim Morozovam, kurš aktīvi iesaistījās ne tikai stafetēs un uzdevumos uz ledus, bet arī ikdienā ir aktīvs hokejists, kā arī entuziasts slidotavas tehniskajos darbos.

Foto galerija no pasākuma.

Anna Zīmele
jaunatnes lietu speciāliste