13. un 14. aprīlī Jēkabpilī jau 19. reizi norisinājās Latvijas reitinga šautriņu mešanas sacensības „Jēkabpils kauss 2019”, ko organizē Latvijas Darta Organizācija (turpmāk – LDO). Šogad tika uzstādīts Jēkabpils sacensību apmeklētības rekords – piedalījās 77 kungi, 24 dāmas, 9 jaunieši un 8 juniori.

Veiksmīgs starts padevās “SK Kuorsova” šautriņmetējiem. Dāmu konkurencē 3.vietu izcīnīja Marija Ružāne, ar ko arī nostiprinājās Latvijas reitingā dāmām 3.vietā. Piektā šoreiz palika Zeltīte Strade. Kungiem līdz finālam aizcīnījās divi SK Kuorsova šautriņmetēji – Aivars Šutka un Laimonis Naglis.

0018

Finālā pārliecinošāk nospēlēja Laimonis un izcīnīja savu pirmo Latvijas reitinga šautriņu mešanas sacensību posma čempiona titulu, ar ko arī Latvijas reitingā pakāpās uz otro vietu.

Spēļu ieraksti no Latvijas reitinga šautriņu mešanas sacensībām “Jēkabpils kauss 2019” pieejami LDO Facebook un Youtube kanālos, kā arī ar plašāku informāciju par sacensībām var iepazīties LDO mājas lapā www.latviadarts.com.