Līdz ar mācību gada uzsākšanu tiek sākts arī skolu futbola čempionāts. Pirmajā posmā čempionāts tiek izspēlēts reģionos, kur labākā katra Latvijas futbola reģiona skola izcīna tiesības sevi pārstāvēt finālturnīrā Rīgā. Čempionāts notiek trīs klašu grupās – 4.–5. klase, 6.–7. klase un 8.–9. klase. Kārsavas vidusskola piedalījās reģionu ZA izspēles kārtā triju vecumu grupās. Skolotāji: V. Krišāns un O. Labanova.

whatsapp-image-2019-05-13-at-14-54-41

14. aprīlī, 27. aprīlī un 24. martā Kārsavas vidusskolas stadionā notika Kārsavas novada jauniešu minifutbola turnīrs “KUORSOVA – 2019” zēnu un meiteņu komandām dažādās vecuma grupās.

14. aprīļa spēlēs U 16 vecuma grupā piedalījās 5 komandas. Ludzas NSS/ SK Kuorsova ieņēma 1.vietu turnīrā.

img_2482

24. martā noslēdzās minifutbola turnīrs U-13 grupā (2006. g.dz un jaunāki). Turnīrā piedalījās Jēkabpils SS, Balvu SS, Rēzeknes novada BJSS (Malta), Rēzeknes novada BJSS/FA1, Rēzeknes novada BJSS/FA2 un Ludzas NSS/SK Kuorsova abas komandas.

A grupā ar pārliecinošu pārsvaru pirmo vietu ieņēma Ludzas NSS/SK Kuorsova-1 komanda, 2. vietu ieguva Rēzeknes BJSS/FA-2, 3. vietu Rēzeknes nov. BJSS (Malta) un 4. vietā palika Alūksnes BJSS. Savukārt B grupā sīvā cīņā 1.vietu ieguva Rēzeknes BJSS/FA-1 komanda, 2. vietu ieguva Balvu SC komanda, 3. vietu Jēkabpils SS un 4. vietā Ludzas NSS/SK Kuorsova-2. Galvenais tiesnesis: M. Oļipovs

lieldienu-turnirs

22. aprīlī Kārsavas vidusskolas stadionā norisinājās tradicionālais Lieldienu turnīrs minifutbolā 6×6, kuru rīkoja Sporta klubs “Kuorsova” sadarbībā ar Kārsavas novada pašvaldību. Piedalījās 6 komandas: SK Kuorsova, Kārsava Juniori, Dream Team Kuorsova, Intara Garāža, Pušmucova un Ludzas NSS. Izspēlējot viena apļa spēles katrai komandai ar katru: – 6.vieta Kārsavas Juniori, – 5.vieta Dream Team Kuorsova. Tika izspēlētas finālspēles: par 3.vietu sacentās SK Kuorsova un Pušmucova, bet lielajā finālā tikās Intara Garāža pret Ludzas NSS. Veiksmes faktors šoreiz bija Pušmucovas spēlētāju pusē, kuri arī izcīnīja 3.vietu ar rezultātu 3:2. Aizraujošā, momentiem bagātā, skatītājiem skatāmā finālā Ludzas NSS tomēr bija nedaudz veiksmīgāki par Intara Garāžu un svinēja uzvaru ar rezultātu 6 pret 5. Par piedalīšanos turnīrā SK Kuorsova ar saldumiem atzīmēja trīs meitenes: Adriānu Bulinsku, Liliānu Krasutinu un Elīnu Oļipovu, kā arī turnīra jaunāko dalībnieku Timuru Kovalenko. Par pārsteiguma balvām pateicamies veikalam ELVI.

Šogad pirmo gadu sāka savas futbola gaitas 1. un 2. klases futbolisti, kas piedalījās turnīrā Rēzekne Open 2019 un turnīrā Kārsavā “Dzintara līga 2019”.

3.un 4.maijā Olimpiskajā centrā Rēzeknē tika aizvadīta bērnu futbola turnīri, kurā futbola laukumā savus spēkus pārbaudīja 2011. un 2009.gadā dzimušie futbolisti, tostarp Ludzas NSS/Sk Kuorsova komanda (treneri Raivis Kozlovskis un Mihails Oļipovs) un Ludzas NSS komanda (treneris Edvīns Savickis).

olimpiska

12. maijā Kārsavas vidusskolas stadionā notika turnīrs “Dzintara līga 2019”, kur atbalsta Mihails Zemļnskis. Šajā turnīrā piedalījās gan puišu, gan arī meiteņu komandas! Piedalījās 4 komandas vienotās Ludzas NSS/Sk Kuorsova (3 zēnu un 1 meiteņu), Rēzeknes BJSS/FA zēnu un meiteņu komanda, un TFK Rēzekne zēnu komanda.

Komandās tika atzīmēti labākie spēlētāji: Megija Dambīte, Kristaps Daniels Začs, Paula Pundure, Linards Losānds, Albina Kanepe, Maksims Černoguzovs un Patriks Platpīrs. Spēļu rezultāti netika ņemti vērā un pie piemiņas balvām tika visi turnīra dalībnieki!

0000019466_1200_800_withoutgrow

Latvijas Futbola federācijas rīko mācību-treniņu spēļu ciklus, kur savas prasmes parāda jaunie talanti. Uz Latvijas ZA reģiona izlasi U14 vecuma grupā no SK Kuorsova tika izsaukts Daniels Rudovičs un Rainers Patmalnieks, savukārt uz U 13 vecuma grupu aicināja Rafaelu Rastorgujevu un Dairi Daukstu.

Mihails Oļipovs
Sporta metodiķis