Biedrība „Kūzuls”  uzsākusi Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” atklāta konkursa “Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste iniciatīvu projektos” projekta “INVESTĪCIJAS DZĪVES KONTĀ” realizāciju.

Augustā un septembrī uzsāktas projekta pirmās aktivitātes:  “Zaļā aptieciņa” un  izzinošā ekskursija “Uz Vidzemi!”, „ “Latgales virtuves noslēpumu meklējumos” 1.nodarbība, kuras dalībnieki gatavoja krājumus ziemai .

27.septembrī 1.nodarbībā no cikla ”Pusaudžu ādas kopšana un stila veidošana” stāstīsim par sejas ādas kopšanu atbistoši vecumam (attīrīšana, tonizēšana un vajadzīgā krēma lietošana). Sejas ādas tipa noteikšana. Padomi ķermeņa ādas kopšanai. Sintija Velme iepazīstinās ar dekoratīvās kosmētikas pasauli un meikapa trikiem.

24.oktobrī notiks no cikla „ Zaļā aptieciņa” 2.nodarbība “Ārstniecības augu žāvēšanas veidi, uzglabāšana, termiņi”

Projekta mērķa grupa – vispārējās izglītības iestāžu izglītojamie no 5. līdz 12. klasei, kā arī to profesionālās izglītības iestāžu un vispārējās izglītības iestāžu, kuras īsteno profesionālās izglītības programmas, izglītojamie no 1. līdz 4. kursam.

Sīkāku informācija  pie projekta vadītājas Valentīnas Kirsanovas- mob. 29471359 vai rakstot epastu valentina.kirsanova@karsava.lv