6.februārī pirmās klases skolēniem bija gan svētku diena, jo bija pagājušas jau 100 darba dienas skolā, gan grūta diena, jo vajadzēja kārtot pārbaudes darbus, ne jau vienkārši savā klasē, bet bija jāiet pie vecāko klašu skolēniem un jāizpilda dažādi uzdevumi, par darbu izpildi  tika ieliktas atzīmes īpašā “100 dienu” liecībā.

   Pirmie mūs aicināja 3.a klases skolēni, viņi pārbaudīja, vai pirmo klašu skolēni zina, kā pareizi jātīra zobi. Bija ieradušies arī Zobgrauži (skolotāja Aina Jurdža un trešklasnieki), kuri noskuma, kad bērni teica, ka saldumi jāēd mazāk un zobi jātīra divreiz dienā. Nodarbības beigās gan neviens neatteicās no Zobgraužu dotajām konfektēm! Vērtējums no tā nemainījās: ”Izcili!”

  Muzikālie 4.a klases skolēni pārbaudīja, kādas dziesmas pirmklasnieki pazīst, vai zina dziesmu vārdus, prot dziedāt. Skolotāja Ilona Strelče spēlēja melodiju uz klavierēm, bērniem vajadzēja uzminēt, kas tā ir par dziesmu un to nodziedāt. Pirmās klases skolēni zināja visas dziesmas, arī dziedāja visi un kopā ar ceturtās klases skolēniem pat piedalījās rotaļā. Liecībā ierakstīja: “Malači! Super!”

  Tālāk devāmies uz 3.b klasi pārbaudīt matemātiskās zināšanas. Katram bērnam bija jāatrisina uzdevums un jāatrod pie sienas piestiprinātā atbilde. Dažiem uzdevumi nesagādāja grūtības, kādam bija ilgāk jāpadomā, bet arī ar šiem uzdevumiem tika galā. Par rēķināšanu 3.b klases skolēni kopā ar skolotāju Inu Gabrāni bija sarūpējuši ļoti vajadzīgās dāvanas – grāmatzīmes, kuras pirmklasniekiem bieži pazūd. Arī te tika saņemts augsts novērtējums.

  Arī 2.b klases skolēni skolotājas Ilgas Kirovaines vadībā arī bija sagatavojuši grāmatzīmes “Zaķēns”, kuras otrās klases skolēnu vadībā bija jāizrotā un jāizkrāso pēc dotajiem norādījumiem. Pirmās klases skolēni aktīvi darbojās, noskaidroja, ka krāsas pazīst visi skolēni un prot rūpīgi krāsot. Otrās klases skolēni augstu novērtēja pirmās klases skolēnu darbiņus.

  Dabaszinībās 4.b klases skolēni ar skolotāju Valentīnu Tuči pārbaudīja, pirmklasnieku zināšanas par pļavu, jūru, upi, mežu, ezeru. Vajadzēja pēc attēliem noteikt, kas tā ir par vietu, tāpat bija jānosaka, kādi augi sastopami šajās vietās, jānosaka, kur dzīvo norādītie kukaiņi, dzīvnieki, putni. Darbs sākumā likās grūts, bet liekot galvas kopā, darbs tika paveikts. Arī šeit pirmklasnieki saņēma novērtējumu “Izcili!”

   Paldies vecāko klašu skolēniem un viņu audzinātājām par interesantajiem uzdevumiem, par apsveikumiem! Bērni teica, ka tā bija vislabākā diena skolā!

    Paldies arī 1.b klases vecākiem par saldo pārsteigumu!

                                               1.b klases audzinātāja Lilija Krivteža