jturības, dizaina un tehnoloģiju skolotājs

Darba apraksts: Pildas pamatskola piedāvā darbu un aicina savam kolektīvam pievienoties zēnu mājturības dizaina un tehnoloģiju skolotāju 5. – 9. klašu posmā.

Slodze: 8 mācību kontaktstundas uz vienu darba dienu nedēļā. 

Darba uzsākšana: ar 2022. g. janvāri.

Prasības kandidātam: Kandidātam jābūt tiesībām mācīt attiecīgo mācību priekšmetus skolā – Augstākā pedagoģiskā izglītība (atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 „Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”, derīgam sadarbspēgam Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātam, mērķtiecīgam, atbildīgam un ar labām sadarbības spējām. Iepriekšēja darba pieredze skolā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Darba pienākumi: Veikt skolotāja pienākumus, mācību stundu vadīšana, sagatavošana, konsultāciju vadīšana, iesaistīšanās skolas metodiskajā darbā.

Skolas piedājums: Skola piedāvā darbu uz nenoteiktu laiku. Bruto atalgojuma pamatlikme 835,00 EUR, t.sk. tiek apmaksāta mācību stundu sagatavošana, individuālais un grupu darbs, metodiskais darbs. Sociālās garantijas (veselības apskates apmaksa u.c.), atsaucīgi kolēģi.

Pieteikšanās: Lai pieteiktos amatam, pretendentam uz e-pastu pilda.skola@ludzasnovads.lv jānosūta īss dzīves apraksts un motivācijas vēstule. 

Pieteikšanās termiņš: 17. janvāris.

Papildus jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar skolas direktoru zvanot uz tālruni 29430277.

Darba vietas adrese: “Skola”, Pilda, Pildas pag., Ludzas novads, LV-5733.