Par godu Salnavas tautas nama piecdesmitajai gada dienai, piektdien, 30. jūlijā plkst. 19.00, Salnavas estrādes teritorijā tiksimies brīvā atmosfērā. Vakara gaitā iepazīsimies ar Salnavas TN vēsturi un amatierkolektīviem, būs iespēja našķoties ar garšīgiem ēdieniem mūzikas un gaismu spēles pavadībā.

Salnavas TN logos būs apskatāma foto izstāde “Salnaviešu mantojums” un pēc plkst. 21.00 iegrimsim atmiņās par notikumiem, ko esam piedzīvojuši mēs un TN sienas – videoprojekcijā “..no pasākumu videolādes”. Tautas nams tiks ietērpts gaismu spēles mētelī un priecāsies līdzi ar mums! Tāpat būs pieejams arī fotostūris vēsturiskā mirkļa iemūžināšanai.

Par vakara muzikālo pavadījumu no plkst. 20.00 rūpēsies grupas VIA p.s . “SALA”, kapela “Sveicinojam, vielejam”, “Staiguļi”, “FaknTurīs”.

Informējam, ka, lai apmeklētu pasākumu norises vietā apmeklētājiem no 12 gadu vecuma jāuzrāda digitālais Covid-19 sertifikāts, kas apliecina, ka persona ir vakcinējusies, izslimojusi vai testēta, un personu apliecinošs dokuments. Pasākuma laikā jāievēro  valstī noteiktie epidemioloģiskās drošības noteikumi!

30.jūlijā no plkst. 17.30 pie Salnavas estrādes būs iespēja veikt ātro Covid-19 antigēna testu (bezmaksas!)

Aktivitātes tiks filmētas/fotografētas, iegūtie dati tiks izmantoti publicitātes nolūkam!

Dalība bez maksas.

Pasākumu atbalsta atbalsta: Ludzas novada pašvaldība, z/s ”Zelta Sala”

Papildu informācija: valentina.kirsanova@ludzasnovads, mob. +371 29 471 359.

Facebook: https://www.facebook.com/salnavaskulturasnams, www.karsava.lv