Šogad oktobrī Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (turpmāk LIZDA) Pasaules skolotāju dienas ietvaros organizēja konkursu pedagogiem “Mācot mācos pats”.

Konkursa nosaukums “Mācot mācos pats” ir Senekas aforisms, ar kuru LIZDA vēlējās uzsvērt, ka pedagogu izglītošanās nebeidzas ar augstskolu, tā turpinās visa mūža garumā. Arī mācot citiem, mums nereti nākas apgūt ko jaunu – mūsdienu modernās tehnoloģijas, jaunus kvalifikācijas kursus internetā, utt. Konkursā LIZDA aicināja pedagogus dalīties ar labās prakses piemēriem un pieredzi, kā ikdienā ir sanācis iemācīties ko jaunu – mācot citus.

44454890930_3c309223e1_o

Konkursa žūrija no vairākiem konkursa pieteikumiem ir izvēlējusies oriģinālākos pieteikumus. Ar savu iesūtīto darbu “Mācos būt vesela un laimīga” par LIZDA pedagogu konkursa uzvarētāju atzīta Antonija Šarkovska, Kārsavas novada Malnavas PII skolotāja, un balvā iegūst dāvanu karte kultūras pasākuma apmeklējumam 40 eiro vērtībā. Balvu svinīgā pasniegšanas ceremonija plānota 2018. gada 7. decembrī LIZDA rīkotajā konferencē “Atbalsta sistēma pedagogiem: sociālais dialogs izglītības politikas kontekstā”.

Sveicam Antoniju Šarkovsku par lielisko pieteikumu konkursā!