Aktieris Kristaps Rasims ir ne tikai skatītāju iemīļots aktieris, viņš arī lieliski dzied, spēlē un sacer nelielas miniatūras. Par aktiera talantiem varēsim pārliecināties, dodoties uz viņa monoizrādi jeb muzikālo monologu “Personības dalīšanās”, kurā aktieris runā par dažkārt visai komisko spriedzi starp viņa darbības jomām.

21. aprīlī, savā dzimtajā pilsētā aktieris izdzīvos divu gadu tūres noslēdzošo izrādi.

Kristaps februārī atzīmēja 30. dzimšanas dienu, taču jau paguvis atstāt gana spilgtas pēdas daudzās radošas darbības jomās. Viņa talantu iemīļojuši ne tikai Dailes teātra skatītāji (romantiskais Romeo!), Kristapa mūziķa un dziedoņa talantu novērtējuši gan latgaliešu valodā dziedošās grupas “Bez PVN” fani, gan arī šova “Izklausies redzēts” žūrija un skatītāji – skatītāju mīlestību Kristaps Rasisms izpelnījās, televīzijas raidījumā veiksmīgi atdarinot gan Jezupu no Jāņa Streiča filmas “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”, gan grupas “The Prodigy” solistu Kītu Flintu un arī leģendāro dziedātāju Džo Kokeru.

Par sevi Kristaps jokojot teic, ka mēdzot atsaukties uz seriālā “UgunsGrēks” atveidotā varoņa Jezupa vārdu, dziedot publiskās vietās un pelnot “maizi ar muti”. Turklāt viņš bieži identificējoties ar iedomu tēliem, tostarp populāriem latviešu un ārzemju māksliniekiem un dzīvē sastaptiem tipāžiem. “Komunicējot ar un par mīļiem cilvēkiem, bērniem un sirmgalvjiem, varu kļūt bīstami sentimentāls,” saka Rasims un atzīst, ka vēl neesot īsti sapratis, vai aktieris, mūziķis, pasākuma vadītājs, vīrs, tēvs, latvietis un latgalietis “ir diagnoze, profesija, pārliecība vai vienkārši cilvēka sūtība”.

No skatuves līdz ekrānam, cauri dzīves atziņām, dziesmām, nospēlētām un vēl nenospēlētām lomām – tas viss būs atrodams Kristapa Rasima muzikālajā monologā, kam dots nosaukums “Personības dalīšanās”. Runājot par izrādi, aktieris saka: “Tas ir savdabīgs “stand up”, kurā skan arī paša sacerētas miniatūras.

Kārsavā monologs skanēs aktiera dzimtajā valodā.

Ieskaties izrādē šeit. 

Biļetes varēs iegādāties no 18. aprīļa Kārsavas KN vai rezervēt zvanot mob.tel. 29 330 637.

Sākums

piektdien
21. Apr
plkst. 19:00

Cena

3 eiro