No 18. aprīļa līdz 19. maijam Kārsavas Mūzikas un mākslas skolā ir skatāma ceļojošā foto izstāde „Latvijas dabas spēks un skaistums”.

Aizvadītā gada nogalē Balvu novada pašvaldība projekta “Loba doba Zīmeļlatgolā jeb atklāj dabas pētnieku sevī!” ietvaros rīkoja foto akciju, ar mērķi parādīt Balvu, Viļakas, Rugāju, Baltinavas un Kārsavas novadu dabu un tās vērtības.

Foto akcijā tika aicināti piedalīties ne tikai foto profesionāļi, bet arī amatieri. Atsaucība no Ziemeļlatgales iedzīvotājiem un viesiem bija liela, kopumā 21 autors iesniedza 94 fotogrāfijas, no kurām tika atlasītas 30, kas ir skatāmas izstādē.

Aivijas Gritānes, Aigara Mača, Antras Lipskas, Astrīdas Puško, Daigas Morozas, Daiņa Poikāna, Elīnas Ķerģes, Elitas Mozules, Ilutas Keišas, Jāņa Rakstiņa, Jāņa Slišāna, Santas Paegles,  Ritas Keišas, Vilhelma Laganovska un Zinaidas Loginas darbi rotās ceļojošo foto izstādi. Šajās fotogrāfijās Ziemeļlatgale iemūžināta visos četros gadalaikos, parādot gan pavasara palu spēku un vasaras zvaigžņoto nakšu burvību, gan rudens košās krāsas un ziemas baltumu.

Izstādes apmeklētājiem būs pieejams arī projekta ietvaros tapušais “Ziemeļlatgales dabas tūrisma ceļvedis”, kurā atrodamas arī vairākas akcijā iesūtītās fotogrāfijas.

Sākums

otrdien
18. Apr
plkst. 12:00

Beigas

piektdien
19. Mai
plkst. 17:00

Vieta

Kārsavas Mūzikas un mākslas skola
Vienības iela 99
Kārsava,