Aizvadītas jau divas no novada svētku programmas dienām. Iesākot Kārsavas novada svētkus 22.augustā ar Jaundzimušo sveikšanu, dažādām dienas aktivitātēm un vakara koncertu ar grupu “Autobuss debesīs”.  23.augustā stadionu piepildīja mazie sportiski, kas piedalījās bērnu minifutbola turnīrā. Vēlamies aicināt iedzīvotājus arī turpmāk apmeklēt un iesaistīties svētku programmas aktivitātēs.

Foto no pasākumiem:

Svētku turpinājumā tiek piedāvāts izdaudīt gan kultūras, gan sporta un izklaides pasākumus. Aicināt iedzīvotājus arī turpmāk tik pat čakli apmeklēt un iesaistīties svētku programmas aktivitātēs.

27. augustā piedāvājam piedalīties velo orientēšanas un nūjošanas sacensībās.

Reģistrācija abās disciplīnās no plkst.16:00 laukumā pie Krosta estrādes.
Velo orientēšanās sacensības komandu veido 3-4 dalībnieki, komandā vismaz viens telefons ar labu kameru. Uzdevumu izpilde galvenokārt pa Kārsavas pilsētas teritoriju, vecākiem dalībniekiem iespējami objekti arī Malnavā un Bozovā.
Plkst. 19:00 rezultātu paziņošana un apbalvošana Krosta estrādē.

28.augustā diena piepildīta ar dažādām izklaides iespējām.

Krosta estrādes teritorijā no plkst. 14:00  būs iespējams sastapt un samīļot Haskijus no kamanu suņu sporta kluba Dodkepu.lv. Ikviens varēs droši samīļot un fotografēties ar allaž draudzīgajiem Haskijiem, un uzzināt sev jaunu izglītojošu informāciju. Interesenti varēs izmēģināt kamanu suņu sporta veidu kanikross vai doties pastaigā ar haskiju.

Iedzīvotājiem tiks piedāvāta iespēja pārbaudīt savas zināšanas “Vides cirkā”, Spēles pamatprincips aizgūts no visiem zināmās galda spēles ,,Cirks”, bet, lai spēle būtu ne tikai izklaidējoša, bet arī izglītojoša, spēlē parādītas ar atkritumiem un vides saudzēšanu saistītas pareizas un nepareizas rīcības. Spēle ir papildināta ar jautājumiem par vides  tēmām un ar ,,veiksmes’’ kauliņu, tāpēc spēlei ir ieteicams spēles vadītājs, kurš sekos līdzi spēles gaitai.
Spēles princips vienkāršs – met kauliņu un paej uz priekšu tik lauciņus, cik attēlots uz kauliņa. Jo tālāk tiksi, jo labāk, uzvarētājs ir tas, kurš pirmais sasniegs pēdējo lauciņu. Taču visi zina, ka tikt uz priekšu ne vienmēr ir tik vienkārši, jo reizēm nākas pakāpties uz augšu, reizēm krist uz leju. Šajā vides cirkā spēlētājus gaida neparasti pavērsieni, jautājumi un uzdevumi,  ko caurvij tikai un vienīgi vides tēmas!
Par maksu pieejama būs sejas apgleznošana.

Krosta estrādē plkst.19:00 aicinām izbaudīt pagastu pašdarbnieku koncertu, pēc kura sekos Malnavas un Kārsavas pilngadnieku sveikšana.
Pēc koncerta visi laipni gaidīti uz balli grupas “KINGI” izpildījumā.
Plkst. 24:00 svētku salūts.

29.augustā aktivitātes sporta cienītājiem

Krosta estrādes teritorijā plkst. 10:00 norisināsies tenisa sacensības

Kārsavas stadionā ielu sporta cienītāji aicinātu plkst. 18:00 uz jau ierastajām “Pi kuojis nakts” sacensībām dažādos sporta veidos – beach volley (2+1)/ streetball/ ghetto floorball/ panna football (1×1). Reģistrācija līdz 17:40

30.augustā Kārsavas stadionā pulcēs sporta cienītājus, kur no plkst. 13:00 paralēli pieaugušo minifutbola turnīram 7×7, būs iespēja pārbaudīt savu spēkus dažādu disciplīnu individuālajos startos .