Šī gada Lielās talkas lozungs ir “Latvijas būt zaļai!” un tas, vai tā tiešām ir zaļa, nevar noteikt neviena statistika vai pētījums. Latvijas zaļums slēpjas mūsu apziņā un darbībās!

Lielā talka ir viens no veidiem kā mainīt cilvēku domāšanu un darbību. Talka arī parāda, ka labas lietas nevar izdarīt uz reiz vienā mēģinājumā, bet tam ir nepieciešams laiks, lai mēs tiešām mainītos paši, mainītu savus paradumus, domāšanu un uzvedību. Labie darbi ir lipīgi – darot labas lietas sabiedrības labā, mēs rādām labu piemēru, attieksmi un mūsu vērtības visiem līdzcilvēkiem.

Kārsavas novadā šogad plānota liela talkošana, jo uz doto brīdi jau ir pieteiktas 17 talkošanas vietas. Aicinām iedzīvotājus un organizācijas pieteikt arī savas talkošanas vietas portālā talkas.lv, vai arī pievienoties kādai no jau reģistrētajām talkām. Atgādinām, ka talkas maisus, kas šogad ir balti, var saņemt tikai tie, kuri ir reģistrējuši savu talku un līdz ar to, talkā savāktos atkritumus bez maksas savāks SIA “ALAAS”.

Labā ziņa ir tā, ka šogad visās talkošanas vietās tiks šķiroti atkritumi un vēlāk nogādāti uz atkritumu šķirošanas punktiem pagastos vai Šķiroto atkritumu savākšanas laukumu Stacijas ielā 40, Kārsavā, kas būs atvērts 22. aprīlī no 11.00 līdz 19.00. Arī pagastos konteineri šķirotajiem atkritumiem būs atvērti visu dienu.

xls-icon.pngTalkas norises vietas un laiks11.53 kB

Juris Vorkalis
“Lielās talkas” koordinators Kārsavas novadā