Jau 10. gadu Latvijā tiks aizvadīta “Lielā talka”, kas šogad norisināsies 28. aprīlī.

Tā ir laba iespēja izdarīt ko labu ārpus sava pagalma un ikdienas pienākumiem, kā arī parādīt sabiedrībai un pašiem sev, ka mums nav vienaldzīga šī vieta, kur mēs dzīvojam.

Aicinām visas iestādes, kolektīvus, domubiedrus vai ģimenes pieteikt kādu novada stūrīti, vietu, kurā jūs varētu izdarīt ko labu. Kaut vai vienkārši savākt atkritumus (kas jau ir daudz), bet vēl vērtīgāk būtu, ja mēs pēc sevis spētu atstāt ko paliekošu, piemēram, labiekārtot vai sakopt kādu pamestu un aizaugušu vietu.

Pieteikt savu talkošanas vietu var mājas lapā talkas.lv, vai arī sazinoties ar Kārsavas novada Lielās talkas koordinatoru Juri Vorkali. Pieteiktās talkas vietas varēs saņemt arī bezmaksas maisus atkritumiem, kurus vēlāk savāks atkritumu apsaimniekotajos. Atgādinām, ka SIA “ALAAS” savāks tikai “Lielās talkas” maisus un tikai no reģistrēto talku vietām.

Uz doto brīdi ir jau zināmas vairākas talkošanas vietas (skatīt pielikumā), droši pievienojieties tām kā talcinieki!

Atgādinām, ka iedzīvotāji šķirotos atkritumus (stikla burkas, pudeles, plastmasa un papīrs) bez maksas var nodot šķirošanas punktos pagastos vai Stacijas ielā 40, Kārsavā, kas 28. aprīlī būs atvērts no plkst. 9.00 līdz 19.00. Pagastos konteineri šķirotajiem atkritumiem būs atvērti visu dienu.

xls-icon.pngTalkošanas vietas16.00 kB

 

Juris Vorkalis
“Lielās talkas” koordinators Kārsavas novadā
Mob.tel. 28343926