“Latvijas Lauku forums” kopā ar “Ludzas rajona partnerību” un biedrību “Kūzuls” aicina Salnavas iedzīvotājus uz mērķtiecīgu sarunu Latvijas Kopienu nedēļas ietvaros.

Tikšanās laikā strādāsim pie Salnavas muižas un kopienas attīstības scenārijiem, balstoties esošās un radot jaunas iniciatīvas vietējo vajadzību sasniegšanai, apzināsim kopienā pieejamos resursus un kopā ar pieredzējušiem ekspertiem mācīsim izmantot kopienas sadarbības rīkus. Aicināts ikviens, kuram svarīga Salnavas attīstība.

Latvijas Kopienu nedēļas LLF rīko jau kopš 2013. gada. Šoruden, no 1. līdz 5. oktobrim, viesosimies 5 Latvijas vietās – Tūjā, Salnavā, Zasā, Gulbenē un Nīcā. Tā ir spēcīga saikne starp vietējo realitāti un lauku attīstību nacionālā mērogā un rīks 4. Latvijas Lauku kopienu parlamentā noteikto mērķu sasniegšanai un iedzīvināšanai.

Latvijas Lauku forums (LLF) ir nacionāla mēroga nevalstiskā organizācija, kas dibināta 2004. gadā. Biedrības misija ir veicināt Latvijas lauku līdzsvarotu attīstību, lai tie kļūtu par vietu, kur dzīvo apmierināti cilvēki, spējot realizēt savas ekonomiskās un sociālās vajadzības. LLF darbojas vairāk nekā 80 biedru organizācijas.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par saturu atbild Latvijas Lauku forums.