Tuvojas gada nogale un gada skaistākais laiks – Ziemassvētki. Šie gaidītie svētki sākas ar svētku gaidīšanas laiku – ar Adventi, kad mēs mācāmies sevī atvērt sirsnību un labestību, kad katru svētdienu iededzam svecītes egļu zariem pītajā adventes vainagā.

Kāpēc ikviens no mums – gan tie, kas ir ar sirmām galvām, gan tie, kam bērnības dzirkstis acīs – tik ļoti gaida Ziemassvētkus?

Laikam jau ikvienam cilvēkam pienāk brīdis pārdomām, kad vajag prieku dāvāt, labus darbus darīt, padalīties ar labestību, atcerēties cilvēkus, kuriem šī uzmanība ir īpaši vajadzīga. Ziemassvētki ir tas laiks, kad vajag arī dāvanas saņemt.

18. decembrī, Kārsavas vidusskolas 5. klase, kopā ar savu audzinātāju Anitu Leli un meiteņu vokālo ansambli “Volyudzeites” (vad.Ligita Žukovska) bija atnākuši uz pansionātu “Mūsmājas”, lai iepriecinātu tās iemītniekus ar skaistām, pašrocīgi izgatavotām dāvanām un skaistām Ziemassvētku dziesmām.

Viņi šogad bija pirmie, kas pansionātā ienesa dziesmas, prieku un gaidāmo svētku sajūtu.

Visu pansionāta iemītnieku un darbinieku vārdā paldies viņiem par sirsnību, ko šajā dienā saņēmām caur dziesmām un skaistiem Ziemassvētku eņģeļiem un sniegpārslām, kas bija pašu rokām izgatavoti “Labo darbu nedēļā”.

Un, lai jaunajā gadā visiem mums izdodas: labu sacīt, labu dzirdēt, labu domāt un labu darīt!

Zenta Čačka
pansionāta “Mūsmājas” vadītāja