Priecīga ziņa visiem tiem, kuri ar nepacietību ir gaidījušu iespēju Omniva pakomātu ieraudzīt Kārsavā. Tas tika uzstādīts 20. februārī un ir darba kārtībā. Jaunā pakomāta nosaukums ir  Kārsavas TOP pakomāts un tas atrodas Sporta ielā 6. Tuvākajā laikā šis pakomāts būs pieejams arī Omniva mājas lapā www.omniva.lv.

Esošajam Kārsavas pakomātam ir pieejami skapīši ar dažādiem izmēriem, S,M un L, līdz ar to katra sūtījuma cena ir atšķirīga. Ja vēlaties nosūtīt S izmēra sūtījumu, šī pakalpojuma cena ir 2,88 Eur, M izmēra sūtījuma izmaksas ir 3,88 Eur, savukārt L izmēra sūtījuma izmaksas ir 4,88 Eur.

“Kārsavā pakomātu izvēlējāmies uzstādīt, jo redzam, ka e – komercijas attīstība Latvijā norit straujiem soļiem, un mēs vēlamies kļūt Latvijas iedzīvotājiem vēl pieejamāki un tuvāki. Tieši ārpus Rīgas pilsētas iedzīvotāji ir ļoti aktīvi pakomāta lietotāji. Pakomāts ir ļoti ērts, ātrs un drošs veids kā gan nosūtīt, gan saņemt sūtījumus, un iedzīvotāji, kuri ir aktīvi interneta lietotāji un bieži izvēlas iepirkties vietējos un ārzemju interneta veikalos, un kā piegādes veidu izvēlēties tieši Omniva pakomātu piegādes, lieki piebilstot, ka joprojām esam lielākais pakomātu tīkls ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā. Šādā veidā atbalstām arī vietējos uzņēmējus, pašnodarbinātās personas un ikvienu iedzīvotāju, kurš vēlas nosūtīt sūtījumu saviem draugiem, kolēģiem vai radiem uz citām Latvijas pilsētām.

Redzam, ka Kārsavas pakomātam ir liels potenciāls un aicinām ikvienu vietējo iedzīvotāju izmēģināt Omniva jauno pakomātu! Tas nav nekas sarežģīts, pakomātu tiešām ir ļoti ērti un viegli izmantot. Un pirmo reizi to izmēģinot, ikviens sapratīs, cik patiesībā nosūtīšanas un saņemšanas process ir ātrs.  Lieki piebilst, ka popularitāti gūst arī aktivitāte, kad vietējie iedzīvotāji ar pakomātu palīdzību pārsteidz sev tuvos cilvēkus, tiem nezinot, nosūtot jaukas dāvanas.” skaidro «Omniva» mārketinga vadītāja Ruta Pole.

Tagad būs iespējams gan nosūtīt, gan saņemt sūtījumus.

pdf-icon.pngSūtījuma izmēru informācija

 

Antra Barkāne
Sabiedrisko attiecību speciāliste