Pievienojies plašākajam inkubatoru tīklam Latvijā, piesakot savu biznesa ideju LIAA Rēzeknes biznesa inkubatorā!

No 2020. gada 1. marta līdz 20. martam tiks atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai inkubācijas un pirmsinkubācijas  programmās četrpadsmit LIAA biznesa inkubatoros visā Latvijā – Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Kuldīgā, Liepājā*, Madonā, Ogrē Rēzeknē, Siguldā*, Talsos, Valmierā, Ventspilī un Radošo industriju inkubatorā Rīgā. Atbalsta programmām aicināti pieteikties uzņēmumi, kuri nav reģistrēti ilgāk par trim gadiem.

*Siguldas un Liepājas inkubatoros pieteikšanās pirmsinkubācijas programmai  no 1. līdz 15.aprīlim

 Pirmsinkubācijas programma ir piemērota gan fiziskām, gan juridiskām personām, kuras vēlas izvērtēt savas biznesa idejas dzīvotspēju. Programma ilgs sešus mēnešus un tās laikā dalībnieki saņem visu nepieciešamo (semināri, lekcijas, mentorings) savas idejas attīstīšanai. Izklausās interesanti? Vairāk par programmu uzzini šeit  

 Inkubācijas programmā papildus pirmsinkubācijas atbalstam dalībnieks saņem 50% līdzfinansējumu biznesa attīstībai nepieciešamo pakalpojumu iegādei, kā arī iekārtu un izejmateriālu izmaksu segšanai. Inkubācijas atbalstu var saņemt komersanti, kas nav reģistrēti ilgāk par 3 gadiem. Izklausās interesanti? Vairāk par programmu uzzini šeit  

LIAA Rēzeknes biznesa inkubators 4.martā Rēzeknē, 10.martā Ludzā un 11.martā Balvos rīko Info dienas, kurās stāstīs par inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem un atbalsta iespējām biznesa idejas vai uzņēmējdarbības attīstībai, kā arī uzņemšanas kārtību inkubatorā. Informācija un reģistrācija pasākumiem pieejama šeit.

Pieteikumus  pirmsinkubācijas un inkubācijas programmām LIAA Rēzeknes biznesa inkubatorā  varēs iesniegt elektroniski, nosūtot elektroniski parakstītu pieteikumu uz liaa@liaa.gov.lv (edoc iesniegšanas termiņa laika zīmogs – līdz plkst. 23:59) un klātienē Baznīcas ielā 19, Rēzeknē (darba laikā plkst. 8.30. – 17.00.)

Saziņai: rezekne@liaa.gov.lv l 62401095
Jautājumu gadījumā – priecāšos atbildēt!

Evija Piebalga
Vecākā projektu vadītāja
Rēzeknes biznesa inkubators
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra