Jau astoto gadu Kārsavas novada pašvaldība aicina iesniegt savas uzņēmējdarbības idejas jauno uzņēmēju konkursā “STEP UP!”. Līdz šim pašvaldības līdzfinansējums ir piešķirts 28 biznesa projektiem un liela daļa no šiem projektiem ir kļuvuši par atspērienu veiksmīgai uzņēmējdarbībai.

Šīs aktivitātes mērķis ir motivēt aktīvos Kārsavas novada iedzīvotājus realizēt savus sapņus jaunu produktu vai pakalpojumu radīšanai, kā arī sekmēt jaunu saimnieciskās darbības veicēju veidošanos Kārsavas novadā. No pašvaldības budžeta šajā gadā ir piešķirti 7 000 eiro un viena projekta atbalstāmā summa ir līdz 2 000 eiro. Pieteikumi konkursam jāiesniedz līdz 9. aprīlim.

Lai pieteiktos biznesa ideju konkursam, pretendentam jāaizpilda projekta pieteikuma veidlapa un jāiesniedz tā Kārsavas novada pašvaldībā. Iesniegtās idejas tiek vērtētas divās kārtās. Katrs pieteikums iziet cauri pirmajai vērtēšanai, kuras laikā tiek pārbaudīta iesniegto dokumentu atbilstība nolikumam. Otrajā kārtā iekļuvušajiem pretendentiem ir jāsagatavo savas biznesa idejas prezentācija un jāiepazīstina ar to komisija, kas arī noteikts atbalstītās biznesa idejas un līdzfinansējuma apjomu.

Sīkāka informācija par jauno uzņēmēju biznesa ideju konkursa norisi un konsultācijas projekta veidlapas aizpildīšanā var iegūt pa tālr. 29327265 vai e-pastu: inga.zagorska@karsava.lv.

pdf-icon.pngKonkursa nolikums160.12 kB

doc-icon.pngPieteikuma veidlapa50.97 kB

Inga Zagorska
Kārsavas novada tūrisma organizatore
Tālrunis: 29327265
E-pasts: inga.zagorska@karsava.lv