Vasara rit pilnā sparā un ikvienam aktīvās atpūtas cienītājam ir iespēja iepazīties ar jaunu velomaršrutu “Sajust Aizgāršu”, kas tiks atklāts 19. jūlijā plkst. 11.00.

Pulcēšanās velo ekspedīcijai notiks Kārsavas pilsētas skvērā plkst. 11.00. Brauciena laikā iepazīsim Zaborovjes purvu, apskatīsim Goliševas Sv.Trijādības pareizticīgo baznīcu, Orehovkas piemiņas vietu, uzzināsim kas ir Mazie Bati un daudz ko citu.

Dalībniekiem ir jābūt saviem velosipēdiem un bērni līdz 14 gadu vecumam braucienā var piedalīties tikai vecāku pavadībā. Maršruts aizvijas 33 kilometru garumā un domāts nesteidzīgai atpūtai. Līdzi var ņemt uzkodas piknikam, ūdeni ar ko remdēt slāpes, kā arī pasi / ID, jo brauciens ved gar Eiropas Savienības ārējo austrumu robežu.

Velomaršruts “Sajust Aizgāršu” palīdzēs iepazīt ne tikai iepazīt Kārsavas novadu vairāk, bet arī pavadīt dienu veselīgā gaisotnē!

Pieteikšanās un vairāk informācijas pa tālruni 29327265 vai personīgi pie jaunatnes lietu speciālistes Solvitas (Kārsavas vidusskolas telpās).

Antra Lipska
tūrisma organizatore