vesel-bas_proj_logo-jpg

Lai veicinātu veselīgu dzīvesveidu un radītu iespēju bērniem vairāk laika pavadīt svaigā gaisā tiks piedāvāta aktivitāte – slidošanas iemaņu apgūšana. Tas veselībai ir ļoti nepieciešams. Ja tiek ņemts vērā, ka mūsdienu jaunietis ļoti daudz laika pavada telpās, mājās, strādājot pie datora, tad slidošana, tik tiešām ir ierocis cīņai pret slimībām – tā veicinās vispārējās veselības uzlabošanu, kā arī stiprinās sirds un asinsvadu sistēmu, veicinās fiziskās aktivitātes, kā arī garīgās veselības veicināšanu. Treniņu rezultātā paaugstināsies organisma aizsargspējas, uzlabos sirds – asins vadu un elpošanas sistēmu.

Sākot ar 5. februāri Kārsavas vidusskolas stadiona slidotavā norisināsies “Slidošanas apmācības bērniem”. Slidošanas apmācības bērniem vadīs SK “Kuorsova”. Nodarbībām ir iespējams iepriekš pieteikties, sūtot informāciju uz epastu uz jaunatne@karsava.lv vai arī atnākot uz nodarbību klātienē.

Slidotprasmi apgūs sešas (6) grupas, kas sastāvēs no 10 bērniem. Apmācību ilgums vienai grupai 8 nodarbības. Nodarbību ilgums 1 h. Kopā  48 nodarbības.

Pakalpojumu sniedzējs nenodrošina slidu nomu, tās iespējams iznomāt jauniešu centrā pie jaunatnes lietu speciālistes Solvitas Dzerkales (Kārsavas vidusskola, Vienības iela 101.)

pdf-icon.pngNodarbību grafiks209.36 kB

Sakarā ar to, ka nodarbības norisinās bezmaksas, tad būs nepieciešams reģistrēties un aizpildīt anketu. Nodarbību laikā varēs apgūt slidošanas pamata prasmes, dažādus vingrinājumus.

Anna Zīmele
Projekta koordinatore


Projekts „“Veselības veicināšanas un slimību profilakse pasākumi Kārsavas novada iedzīvotājiem”.” (Nr.Nr.9.2.4.2/16/I/069) norisinās darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem