Kārsavas novada pašvaldība aicina darbā sociālo darbinieku darbam dienas aprūpes centrā Kārsavā.

Pieteikumus lūdzam iesūtīt uz domes e-pastu vai iesniegt klātienē domē līdz 10.martam, Vienības ielā 53. Pieteikumā jābūt Jūsu CV un motivācijas vēstulei.

Jautājumu gadījumā par konkrēto vakanci sazienieties ar topošā dienas aprūpes centra vadītāju Inesi 28743768.

Pienākumi:

  • psihosociālais darbs;
  • sociālā gadījuma vadīšana –  vadīt klienta sociālo problēmu risināšanu, piesaistot nepieciešamos speciālistus;
  • strādāt ar klientu individuāli vai grupā, lai  identificētu sociālo problēmu un noteiktu atbalsta veidus;
  • analizēt klienta sociālo problēmu un palīdzēt rast problēmu risinājuma iespējas;  nodrošināt klienta sociālā atbalsta tīkla veidošanu;
  • izstrādāt un īstenot klientu individuālos sociālās rehabilitācijas plānus;
  • novērtēt, kā mainās klienta sociālā funkcionēšana, un attiecīgi mainīt sociālās rehabilitācijas pakalpojumu apjomu un saturu
  • strādāt ar grupu, lai palīdzētu klientam attīstīt un uzlabot nepieciešamās prasmes, sociālās iemaņas un funkcionēšanas spējas;
  • pārstāvēt  klientu intereses;
  • veidot sadarbību ar citām institūcijām.

Prasības:

  • otrā līmeņa profesionālā augstākā vai akadēmiskā izglītība sociālajā darbā vai karitatīvajā sociālajā darbā.
  • vēlama praktiskā darba pieredze sociālā darbinieka amatā darbā ar personām(ar pieaugušām personām un ar bērniem) ar invaliditāti vērtējama  tiks uzskatīta par priekšrocību,
  • labas komunikācijas (t.sk. intervēšanas, klausīšanās, atgriezeniskās saites nodrošināšanā u.c.) un konfliktu risināšanas prasmes,
  • prasmes darbā ar informācijas tehnoloģijām
  • vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība

Piedāvājam

  • darba samaksu 792 euro bruto
  • elastīgu darba laiku labā kolektīvā
  • 1 slodze
  • darba vieta dienas aprūpes centrā Kārsavā