No 2018. gada 22. līdz 25. septembrim notiks Baltijas svētceļojums, apmeklējot pāvesta Franciska vizītes pasākumos Lietuvā, Latvijā un Igaunijā. Svētceļojumā īpaši aicināti piedalīties jaunieši no 18 gadu vecuma, jauniešu darba vadītāji, pieaugušie ar bērniem, priesteri un konsekrētās personas. Plānots, ka izbraukšana būs sestdien, 22. septembrī no Rīgas un Daugavpils uz Viļņu, kur notiks Austrumeiropas jauniešu tikšanās ar pāvestu Francisku Viļņas katedrāles laukumā. Savukārt svētdien, 23. septembrī Kauņā, Santakas parkā, kur saplūst divas upes, notiks Svētā Mise par ģimenēm.

Pirmdien, 24. septembrī svētceļnieki sagaidīs pāvestu Francisku Aglonā, kur pēcpusdienā tiks svinēta Svētā Mise. Baltijas svētceļojuma galamērķis ir Tallina, kur otrdien, 25. septembrī pāvests Francisks no rīta tiksies ar dažādu konfesiju jauniešiem, bet pēcpusdienā Brīvības laukumā svinēs Svēto Misi. Pēc tam svētceļnieki atgriezīsies Latvijā.

Pieteikšanās Baltijas svētceļojumam ir iespējama līdz 14. augustam, anketa mājas lapā konsekretie.lv. Līdzdalības maksājums svētceļojumā ir 60 eiro (iekļautas naktsmītnes un transporta izdevumi). Svētceļnieku informatīvā tikšanās notiks Aglonas bazilikas kriptā, 14. augustā plkst. 16.00.