Aicinām iedzīvotājus uz bezmaksas aerobikas nodarbībām. Aerobika aktivizē vielmaiņu, stiprina imunitāti un sirds un asinsvadu sistēmu, veicina asinsriti, pozitīvi ietekmējot ķermeņa labsajūtu. Aerobika ir intensīva, ritmiska vingrošana, kas ļauj palielināt skābekļa patēriņu organismā, tā ir dinamiska treniņprogramma, ķermeņa spēka, veiklības un izturības palielināšanai. Šis intervāla treniņš kombinējas no aerobikas kustībām ar spēka un balansa vingrinājumiem.

Nodarbības norisināsies ceturdienās Malnavas koledžas sporta zālē, sākot no 23.janvāra pl. 18:00-19:00 un svētdienās Kārsavas vidusskolas sporta zālē, sākot no 19.janvāra pl. 18:00-19:00. Kopā paredzētas 45 nodarbības.

Pieteikšanās un vairāk informācijas, zvanot pa telefonu 28767838 (fizioterapeite- Jolanta Rudzīte). Pirms ierašanās lūgums aizpildīt anketu, vai nosūtīt to elektroniski uz jaunatne@karsava.lv.

xls-icon.pngAerobikas nodarbību anketa91.54 kB

Uz nodarbību aicināti visi interesenti! Ierašanās ērtā apģērbā. Nodarbības ir bezmaksas.

Anna Zīmele
Projekta vadītāja


Projekts „“Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Kārsavas novada iedzīvotājiem”.” (Nr.Nr.9.2.4.2/16/I/069) norisinās darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.