Kārsavas novada pašvaldības projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/069 “Veselības veicināšanas un slimību profilakse pasākumi Kārsavas novada iedzīvotājiem” aktivitātes “Vingrošanas nodarbības iedzīvotājiem virs 54 gadiem sirds un asinsvadu veselības uzlabošanai Kārsavas novada iedzīvotājiem” ietvaros cilvēkiem ir iespēja piedalīties bezmaksas vingrošanas nodarbību aktivitātes. Tās vadīs fizioterapeite Marita Joņina.

Projektā iesaistītas visas Kārsavas novada pagastu pārvaldes un Kārsavas pilsēta:

  • Kārsavas pilsētā nodarbības notiks otrdienās, plkst. 17.00, Kārsavas kultūras namā, sākot no 15. maija;
  • Malnavas pagastā nodarbības notiks otrdienās un ceturtdienās, plkst. 18.30, Malnavas kultūras namā sākot no sākot no 15. maija;
  • Goliševas pagastā nodarbības otrdienās un ceturtdienās, plkst. 20.00, Skolas sporta zālē, sākot no 15. maija.

Pieteikšanās un vairāk informācijas, zvanot pa telefonu 27431363 (Marita Joņina) vai sūtot pieteikumu uz jaunante@karsava.lv.

Uz nodarbību aicināti visi interesenti! Ierašanās ērtā apģērbā. Vienas nodarbības ilgums 1 h. Nodarbības ir bezmaksas. Līdzi vēlams paklājiņš, uz pirmo nodarbību, pasniedzēja nodrošina 15 paklājiņus.


Projekts „“Veselības veicināšanas un slimību profilakse pasākumi Kārsavas novada iedzīvotājiem”.” (Nr.Nr.9.2.4.2/16/I/069) norisinās darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.

doc-icon.pngVingrošanas grafiks72.88 kB

Anna Zīmele
projekta vadītāja