Ar vairāk nekā 330 klašu pieteikumiem ir noslēdzies Rimi un Latvijas Olimpiskās komitejas projekta “Sporto visa klase” ietvaros rīkotais konkurss dalībai aizraujošā  izaicinājumā “Sporto Labākai dzīvei”. Izvērtējot skolēnu sagatavotās radošās idejas unikāliem vingrojumiem un veselīgām brokastīm, noskaidrotas tās 100 klases, kuras apgūs jaunas zināšanas par veselīgu uzturu un sacentīsies īpaši sagatavotās sportiskās disciplīnās. Tostarp 8 no šīm skolām pārstāv arī Latgales reģionu.

Lai piedalītos konkursā par iespēju savā skolā uzņemt “Sporto Labākai dzīvei” sacensību komandu, 2.–6. klašu skolēniem bija jāizaicina uz draudzīgu sacensību divas citas klases no savas skolas, kā arī jāparāda izdoma, pildot mājasdarba uzdevumus. Pie uzvarētājiem šajā mācību gadā viesosies Rimi Bērniem eksperti – fiziskās sagatavotības treneri un uztura speciālisti, lai rosinātu skolēnus sacensties aizraujošās fiziskajās aktivitātēs un paplašinātu bērnu zināšanas par veselīgu un sabalansētu uzturu.

No Latgales skolām atraktīvākos sportiskos vingrinājumus un izdomu piedāvāja, kā arī sacensībās pārstāvēs Daugavpils Centra vidusskolas 3.a, 3.b un 4.b klases, Preiļu 1.pamatskolas 3.a, 3.b, 3.c, 4.b, 4.c un 5.c klases, Krāslavas pamatskolas 5.a, 6.a un 6.b klases, Viļānu vidusskolā sacentīsies 4.a, 5.a un 6.a klases, bet Ludzu sacensībās pārstāvēs divas skolas – Ludzas Mūzikas pamatskolas 2., 3. un 4.klases un Ludzas pilsētas ģimnāzijas 2.b, 3.a un 3.b klases. Toties Mežvidu pamatskolas 6.klase sacensībām izaicināja 4./5. klasi un kaimiņus –  Nautrēnu vidusskolas 6.klasi.

Ar visām skolām un klasēm, kuras apmeklēs Sporto labākai dzīvei komanda, var iepazīties konkursa mājaslapā: www.rimi.lv/sporto-labakai-dzivei.

“Rimi Bērniem papildina jau tradicionālās “Sporto visa klase” aktivitātes, aizraujošām sacensībām “Sporto Labākai dzīvei”, lai popularizētu veselīgu dzīvesveidu jauniešu vidū. Izzinošā sacensību programma izglītos skolēnus par sabalansētu uzturu un fiziskajām aktivitātēm, kas palīdzēs sasniegt ikviena jaunā sportista mērķus. Rimi jau ilgstoši atbalsta veselīga dzīvesveida popularizēšanu bērnu un jauniešu vidū, tāpēc esam pārliecināti, ka veselīga un aktīva dzīvesveida pamati ir jāveido jau no mazotnes,” skaidro Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Kristīne Ciemīte.

“Sporto Labākai dzīvei” sacensības katrā skolā norisināsies trīs pieteikto klašu starpā. Sacensību disciplīnas veidotas tā, lai saliedētu klases darbu, pārbaudītu skolēnu erudīciju un fizisko veiklību. Skolēni apgūs Rimi Bērniem ekspertes Ogas Ļubinas sagatavotos veselīga uztura pamatprincipus, izmēģinās spēkus fiziskās sagatavotības eksperta Kārļa Birmaņa stafetēs, kā arī pagatavos savu veselīgo maltīti Rimi šefpavāra Normunda Baranovska vadībā.

Katra klase, pie kuras viesosies “Sporto Labākai dzīvei” komanda, saņems gardas un veselīgas balvas no Rimi. Savukārt katru sacensību ātrākā klase saņems Rimi dāvanu karti 100 eiro vērtībā.

 

Regīna Ikala
SIA Rimi Latvia
sabiedrisko attiecību vadītāja
Mob. tālr. 29499774
E-pasts: regina.ikala@rimibaltic.com