Ikgadējā izstādē – gadatirgū  “Rēzeknes Uzņēmējs” šogad plānots pulcēt gandrīz 60 ražotājus, amatniekus un pakalpojumu sniedzējus no Latgales un citiem novadiem.  Tā norisināsies 25. un 26. oktobrī Rēzeknes 2. vidusskolas sporta kompleksā (Pulkveža Brieža ielā 28).

Izstādi jau septīto gadu organizēs Rēzeknes Uzņēmēju biedrība, dodot iespēju uzņēmējiem, mājražotājiem un amatniekiem iepazīstināt plašāku sabiedrību ar savu produkciju un pakalpojumiem, veicināt atpazīstamību, stiprināt gan savstarpējo sadarbību, gan arī veidot jaunus kontaktus ar potenciālajiem klientiem. Dalībnieku skaits izstādē palielinās ik gadu, kas apliecina reģiona uzņēmēju aktivitāti un veiksmīgu komercdarbību.

Izstādē būs iespēja iepazīties ne tikai ar vietējo uzņēmumu piedāvātajām precēm un pakalpojumiem, bet arī  kaimiņnovadu uzņēmumiem. Plānots, ka apmeklētājus gaidīs ne tikai kūpinātas zivis, gaļas izstrādājumi, medus un siers, bet arī keramika, metāla, kokamatniecības un citi darinājumi.

Izstādes ietvaros 25. oktobrī plānota tematiskā daļa ar dažādu organizāciju pārstāvjiem par aktuālām tēmām, kā arī vakarā izstādes dalībniekiem plānots Biznesa vakars, kurā neformālā gaisotnē būs iespēja  iepazīt tuvāk vienam otru un veicināt arī savstarpējo  kontaktu un sadarbības iespējas.

Kā ierasts, izstādē “Rēzeknes Uzņēmējs” iecerētas pārtikas uzņēmumu degustācijas, iespēja iegādāties gan rotas un keramiku, gan adījumus un kokamatniecības izstrādājumus. Izstāde darbosies divas dienas – piektdien, 25. oktobrī no plkst. 9.00 līdz 17.00 un sestdien, 26. oktobrī no plkst. 9.00 līdz 15.00. Ieeja izstādes apmeklētājiem būs bez maksas.

Pasākums Rēzeknē tiek rīkots sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas un novada pašvaldībām. Pēc aptuvenām aplēsēm divu dienu laikā izstādi parasti apmeklē ap 1000 rēzekniešu un viesu. Reģionālās uzņēmēju izstādes notiek Valmierā, Cēsīs, Liepājā, arī Daugavpilī. Latgalē šī ir viena no nozīmīgākajām komercizstādēm, par ko liecina gan pieaugošais dalībnieku skaits, gan arī uzņēmēju interese par dalību šajā pasākumā.

Papildus informācija par dalības maksu uzņēmējiem, lūdzam interesēties pa tālr. 25241664 vai e-pastu reub@inbox.lv, www.reub.lv

Līga Šmate
Rēzeknes Uzņēmēju biedrības valdes locekle